masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

whatsapp
Sam - Nak Taşımacılık Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Hakkımızda

‘Müşterimiz kazandıkça kazanacağız' felsefesiyle çıktığımız bu yolda, bugün Anadolu Yakası’nın önde gelen firması olarak 30 yılı aşkın süredir faaliyetteyiz.


Tüm yetki belgelerimiz, kendi araç filomuz ve alanında uzman insan kaynağımızla birlikte, 7000m2’lik arazi üzerine kurulu merkezimizden, nakliye-kargo taşımacılık hizmeti sunuyoruz.


“Firmamız, ürünlerinizin mümkün olan en kısa sürede sevkiyatını sağlamak için özen göstermektedir.”


GÜNLÜK TAŞIMA YAPTIĞIMIZ BÖLGELER

İSTANBUL (ANADOLU YAKASI) - BURSA - ANKARA - İZMİR ve TÜM EGE BÖLGESİ

Şirketimiz, her biri kendi bölgesinin lideri olan firmalarla karşılıklı acenta şeklinde çalışmaktadır.

Ege Bölgesi için İzmir merkezli Yeni-Nak Kargo Taşımacılık Ltd. Şti., Marmara Bölgesi için Bursa merkezli Akarnak Lojistik ve İç Anadolu Bölgesi için de Ankara merkezli Ankara Nak-Kargo Taşımacılık ile yıllardır iş ortaklığı içerisindeyiz.

SAM-NAK olarak, geçmişte olduğu gibi gelecekte de sektörün en iyileri arasında olabilmek amacıyla; teknoloji ve insan kaynaklarına yaptığımız yatırımlarla birlikte, acenta ve bölge sayımızı da arttırarak kurumsallaşma yolundaki çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

avrupa yakası evden eve nakliyat ofis taşıma adalar evden eve nakliyat parça eşya taşımacılığı

istanbul şehirlerarası nakliyat


Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Anadolu Mah. Demokrasi Cad, Gülbahar Sok. No:3/1, 34959 Tuzla/İstanbul

0 216 307 58 06 - info@sam-nakkargo.com.tr